آگهی استخدام دو نفر نیروی کاردان یا کارشناس بهداشتی ( با اولویت جذب نیروی مبارزه با بیماریها)

جهت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کوشکک و شهرک ابرج

 

 


شرایط عمومی استخدام  در موسسه :

 

الف - داشتن حداقل سن 30 سال تمام جهت دارندگان  مدرک کاردانی وکارشناسی 35 سال تمام

 

تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه  تائیدیه های  معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد

 

1 - داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367 به طور داوطلبانه  خدمت  نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه  وهمچنین مدت زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروهیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

 

2 - جانبازان وآزادگان ، همسر وفرزندان شهداء وجانبازان  بالای بیست وپنج درصد وبالاتر  وهمسر وفرزندان  اسرای یک سال وبالای یک سال اسا رت ، از شرط حداکثر سن معاف می باشند .

 

3 - برادر وخواهر شهداء  وجانبازن زیر 25  درصد و همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا میزان 5 سال به سقف سنی مقرر اضافه  می شود .

 

4 - مدت سابقه خدمت تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی بند الف اضافه می شود .

 

ب ) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران .

 

پ ) انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قا نونی دائم برای مردان .لازم به ذکر است که معافیت پزشکی به شرطی پذیرفته می شود که طبق نظریه کمسیون پزشکی دانشگاه معلولیت فرد با وظایف مربوط به شغل مد نظر منافات نداشته باشد .

 

ت ) عدم اعتیاد به دخانیات  ومواد مخدر روانگردان .

 

ث ) نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر .

 

ج  ) دارا بودن مدرک تحصیلی از دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی معتبر یا مراکز معتبر .

 

چ ) داشتن سلامت جسمانی ،روانی وتوانایی انجام کاری که برای آن استخدام می شوند بر اساس  دستور العمل مصوب از سوی هیات امناء موسسه .

 

ح ) اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در  قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

 

خ ) التزام  به قا نون اساسی جمهوری اسلامی ایران .

 

مدارک مورد نیازثبت نام مقدماتی شامل :

 

تکمیل برگ درخواست  شغلبه صورت حضوری -  3قطعه عکس 3در 4رنگی تمام رخ با زمینه سفید  –گواهی بومی بودن بر اساس تاییدیه بخشداری و فرمانداری شهرستان  –کپی کارت ملی و تمام  صفحات شناسنامه –کپی مدرک تحصیلی مندرج در آگهی  -کپی کارت پایان خدمت جهت آقایان –کپی برگ معافیت از طرح نیروی انسانی و یا انجام طرح جهت نیروهای با طرح اجباری –کپی کارت یا گواهی از بنیاد شهید جهت مشمولین سهمیه  ایثارگران  -کپی سایر گواهی های مندرج در آگهی

 

شرایط بومی بودن :

 

الف)بخش محل تولد داوطلب و یا همسر وی با بخش  محل مورد تقاضا برای بکار گیری  یکی باشد .

 

ب)داوطلب حد اقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی ،دبیرستان)را بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای بکار گیری طی کرده باشد .

 

ج)داوطلب یا همسر وی حد اقل چهار سال سابقه کار یا زندگی در بخش مورد نظر جهت بکار گیری  را  با تایید بخشداری و فرمانداری داشته باشند .

 

تبصره 1:مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد .

 

تبصره2:در صورتی که ظرفیت مورد نیاز هر یک از رشته های شغلی مندرج در آگهی از بین متقاضیان بومی بخش تکمیل نگردد ،پذیرش بقیه افراد تا تکمبل ظرفیت و همچنین انتخاب افراد ذخیره از بین داوطلبان با اولویت بومی شهرستان  و سپس متقاضیان بومی استان و بعد غیر بومی استان در همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد .

 

تبصره 3:داوطلب بومی بخش در صورت اخذ 60 درصد بالاترین نمره قبولی غیربومی بخش و داوطلب بومی شهرستان در صورت اخذ 60 درصد بالاترین  نمره قبولی غیر بومی شهرستان و داوطلب بومی استان در صورت کسب 60 درصد بالاترین نمره  قبولی غیر بومی استان از اولویت برخوردار است .

 

4-هرگونه اطلاع رسانی در خصوص امتحان از طریق پیامک و سایت شبکه بهداشت و درمان اطلاع رسانی می گردد  .

 

5-با توجه به اینکه ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل به صورت حضوری می باشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورد و هیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود .

زمان برگذاری آزمون:

آزمون در مورخ 97/02/16 رإس ساعت 10 صبح در سالن رازی واقع در ستاد مرکز بهداشت شهرستان( بیمارستان قدیم) برگزار می گردد. ضمناً به همراه داشتن کارت شناسایی الزامی است.

 

 

 

 

 

 

 


 
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-2-15 11:48        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ